Poręcze mosiężne Poznań

kulkaSzanowni Państwo,    

 Nasza firma z sukcesami funkcjonuje na polskim rynku już od 1989 roku. Wyroby oferowane przez przedsiębiorstwo Balustrady Skrzypiński sp. z o.o.  to nie tylko balustrady i karnisze gięte po krzywoliniowym torze, ale i szereg produkcji o profilu metalowym dla budownictwa i przemysłu. 

 

Nasze produkty wykonane są z mosiądzu oraz stali chromowo-niklowej. Gdy wyrób jest już gotowy, można poddać go patynowaniu, polerowaniu, a także matowieniu, co daje zupełnie inne, choć równie atrakcyjne walory wizualne. Aby asortyment wykonany przez naszą firmę charakteryzował się maksymalną trwałością i przez dziesiątki lat służył niezawodnie swoim użytkownikom, zachowując jednocześnie doskonały wygląd – mosiężne elementy naszych realizacji zabezpieczane są specjalnym, poliestrowym lakierem proszkowym.

Oferowane przez przedsiębiorstwo balustrady, to wyroby stanowiące nie tylko element skutecznie zabezpieczający wszelkiego typu przestrzenie otwarte, ale także bardzo estetyczna ozdoba każdego wnętrza, w którym zostaną one zastosowane. Dopracowana przez nas do perfekcji technika łączenia rur za pomocą skręcania, pozwala na osiąganie doskonałych efektów wizualnych.

Karnisze - ogromny wybór

Oprócz balustrad, oferujemy klientom szeroki asortyment, występujących w kilkunastu rodzajach karniszy, będących na dzień dzisiejszy niemal obowiązkowym elementem wystroju każdego okna. Na wygląd, a także różnorodność naszych karniszy z pewnością wpływa bardzo szeroki wybór końcówek charakteryzujących się rozmaitymi kształtami.

Meble z mosiądzu i elementy - mosiężne wystroje wnętrz

W bogatej ofercie firmy odnajdziecie Państwo także wiele innych, doskonałych jakościowo produktów, takich jak choćby hokery barowe, wieszaki, bary, kolumny, pręty schodowe, relingi kuchenne, poręcze przyścienne i inne estetyczne, a zarazem solidne elementy wystroju wnętrz.

Działalność naszego przedsiębiorstwa jest kompleksowa. Oferujemy klientom pełną obsługę, od dokonania należytych pomiarów, przez techniczny projekt i jego prezentację za pomocą wizualizacji 3D, aż do kompletnego wykonawstwa, dostawy, montażu, a także późniejszego serwisu.

Staramy się skutecznie wychodzić naprzeciw nawet najbardziej wyrafinowanym gustom i wygórowanym oczekiwaniom naszych klientów. Umożliwiamy im dokonanie wyboru najbardziej odpowiadającego projektu, a także jesteśmy otwarci na ich inwencję twórczą. W przypadku współpracy z architektami, lub dekoratorami wnętrz, jesteśmy gotowi podjąć się całościowego wykonania wystroju niemal każdego wnętrza.

 

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, portfolio dotychczasowych realizacji, a także do kontaktu.

telefon +48.61 819-61-97 lub kom. 600-458-425.

Z poważaniem
Andrzej Skrzypiński

pusty obrazek

szybki kontakt 

Producent balustrad i karniszy

BALUSTRADY SKRZYPIŃSKI Sp. z o.o.
Skrzynki ul. Leśna 2 , 62-060 Stęszew

Nip 777-32-48-102

Regon 361126394

telefony kontaktowe:

kom. 600-458-425
tel./fax 61 819-61-97

e-mail:

biuro@balustrady-skrzypinski.pl